Kokią naudą šioje svetainėje gali atrasti verslas?

Influenceriai – visiems žinomi, matomi. Kiekvienas verslas nuoaltos ieško būdų, kaip padidinti savo pardavimus ir siekiant šio tikslo dažnai pagalvojama apie influencerių rinkodarą. Tai reklamos būdas, kai Jūsų prekes ar paslaugas reklamuoja pasirinktas influenceris savo turimai sekėjų auditorijai už sutartus mainus su Jumis.

Taigi, verslas šioje platformoje gauna šias naudas:

  1. Sunkiausia dalis su influenceriais – atrasti tinkamą. Žinomus rasti nesunku, tačiau yra daug mikro influencerių apie kuriuos net nenutuokiate. Taigi, šioje svetainėje yra didžiausia influencerių bazė Lietuvoje. Čia atrasti nuo mikro iki makro influencerių. Taigi, ši svetainė taupo Jūsų laiką ir pašalina galvos skausmą.
  2. Ši svetainė turi ir kitą išskirtinumą. Joje kiekvienas influenceris gali paskelbti savo norimus pasiūlymus verslui. Pavyzdžiui influenceris sugalvoja idėją, kurią nori pritaikyti verslui, parengia pasiūlymą, sąlygas ir šiuo pasiūlymu galite pasinaudoti. Tai gali būti unikali idėja, arba tiesiog tam tikra paslauga, kuri Jums būtų vertinga. Tad nuolatos atrasite dešimtis įdomių ir vertingų pasiūlymų iš influencerių.
  3. Galite susikurti savo paskyrą ir visą komunikaciją su influenceriu tęsti vidinėje sistemoje. Tai palengvins naštą ir visus pokalbius turėsite vienoje vietoje.

Tai pagrindiniai privalumai, dėl kurių buvo sukurta ši svetainė. Tikimės, kad atrasite tai, ko Jums reikia. Ši svetainė lanksčiai reaguoja į pokyčius, tad visos Jūsų idėjos ir pasiūlymai būtų labai laukiami ir vertinami. Gero naudojimosi šia platforma!

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.